آسیاب لرزشی مدل +MM400

آسیاب لرزشی (ارتعاشی) مدل    Mixer Mill MM400+

  معرفی دستگاه آسیای ارتعاشی یا لرزشی

دستگاه میکسرمیل یا آسیای ارتعاشی برای آسیاب کردن ، ریز کردن و مخلوط کردن در صنایع شیمی، داروسازی و مواد کاربرد دارد. عملکرد دستگاه آسیای ارتعاشی یا لرزشی، ریزکردن و آسیا کردن مواد سخت، نیمه سخت، ترد و همچنین مواد نرم و انعطاف پذیر می باشد این دستگاه برای مخلوط کردن یا ریزکردن مواد حساس به دما  و یا مواد فرّار در صنایع شیمی، دارو سازی، مواد و متالوژی و همچنین شکستن سلول و گرفتن DNA/RNA  در آزمایشگاهها بکار میرود. آنچه این دستگاه را از نمونه خارجی آن متمایز می کند،کوچکتر بودن ابعاد دستگاه و سیستم کنترل دیجیتالی آن است.

   نحوه عملکرد

  سیستم کار آسیا بر اساس ضربه و اصطکاک است که هم زمان عمل می کنند در نتیجه در مدت زمان کوتاهی می تواند عمل آسیاب را انجام دهد. از ویژگیهای این دستگاه توانایی آسیای مواد در دمای بسیار پایین می باشد،که  این عمل توسط نیتروژن مایع انجام می پذیرد.

  از ویژگی های قابل توجه  دستگاه میکسر میل  ، قابل تنظیم بودن سرعت کار دستگاه حین  آسیاب کردن و یا مخلوط کردن مواد است در واقع این ویژگی موجب کارایی بالای دستگاه می گردد.

 در طراحی سیستم کنترل دستگاه آسیای ارتعاشی از یک نمایشگر LED  استفاده شده است که در آن وضعیت دستگاه را از جهت سرعت، زمان و زمان باقیمانده و ... نشان می دهد. نمایشگر LED به گونه ای طراحی  شده است که میتوان برنامه های پیش فرض مختلفی را جهت کاربردهای گوناگون بر روی آن تنظیم کرد.

  طراحی ظروف بگونه ای صورت گرفته است که رزوه آن ضد قفل است، در نتیجه کاربر می تواند به محفظه ظرف براحتی دسترسی پیدا کند.

 

 

 
 
 
 

©2012 Asia Sanat Rakhsh All rights reserved.

Web Design by Parsian CMS, Web Hosting by Parsian Networks 2004-2012 طراحی وب با استفاده از مدیریت محتوا شبکه پارسیان, دامنه و هاستینگ توسط شبکه پارسیان 2004-2012